Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Aliu & Arshik Miftari - I Pa Fat Ne Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Fat Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "I Pa Fat Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Ylber Aliu & Arshik Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Aliu & Arshik Miftari - I Pa Fat Ne Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Arshik Miftari

02/02/2016

2016-02-02T18:00:01+00:00Më shkoj jeta vetëm tuj mendu
A thu vallë kështu qenka shkru 2X
I pa fat paskam qenë vertetë
Një dashuri që e kisha e humba perjetë

I pa fat në dashuri
Shumë u deshtëm ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë

Kjo dashuri mbeti vetem fjalë
Rrugët tona sa shumë na jan ndarë 2X
Ti në lindje e un në perëndim
O fati im o shpirti im

I pa fat në dashuri
Shumë u deshtem ne të dy 2X
Vetes nuk ja boj hallall
Premtimin ta pata dhanë


Ky tekst u dërgua nga Fatlind
Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet