TEKSTESHQIP

Ylber Aliu
Hoxhë Ahmed Kalaja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hoxhë Ahmed Kalaja" kënduar nga Ylber Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Maj 2018, Ylber Aliu publikon videoklipin "Hoxhë Ahmed Kalaja". Muzika e këngës u punua nga vetë Ylber Aliu, teksti u shkrua nga Mergim Gashi.