A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ylber Idrizi - Te Vjen Dita


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2011

2011-08-12T03:05:35

Këngë e albumit:

"Knaqu Zemer"


Qka i thu vajz ti ksaj pune
fundi jon ku po mbaron
Nuk e njohim njani tjetrin
veq po rijm ne telefon

E panjohur i panjohur
jabanxhi ne dashuri
qfar hyzmet i bajna mendjes
nuk e dijm as un as ti

REF:
Na vjen dita e dakika
edhe neve me u pa
hajt ta bajm jeten me ngjyra
bardh e zi s`jetohet ma

Ose hajri ose sherri
ka per qaf me na zan
nuk ka mbet ma njani tjetrit
n`telefon pa ja than

E panjohur i panjohur
jabanxhi ne dashuri
qfar hyzmet i bajna mendjes
nuk e dijm as un as ti

REF:
Na vjen dita e dakika
edhe neve me u pa
hajt ta bajm jeten me ngjyra
bardh e zi s`jetohet ma


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019