A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Ylber Idrizi - Te Kam Mbyll Ne Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeta Vazhdon"


Të gjeta, si kam desht
Kjo zemër, s'don të hesht
Të dua, ty pa mas
Pa ty kjo zemër plas.

Ref:
Të kam mbyll me dry në zemër
Ty ty i bukri emër
Të kam mbyll me dry në zemër
Jo, s'dua, tjetër femër

II

E bukur, më e mir
E imja, me dëshir
E ëmbël, kjo dashni
Me mua kur je ti

Ref:
Të kam mbyll me dry në zemër
Ty ty i bukri emër
Të kam mbyll me dry në zemër
Jo, s'dua, tjetër femër


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019