Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Idrizi - Dashni Me Interes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum ka dallim sonte me dje
ti mos mendo se nuk e vërej
po më thu asgjë nuk ka
po një sekret nga unë e fsheh

Ti me mua sot për nesër
ashtu paske mendu
tash e di pse mu afrove
në pasuri paske lakmu

REF:
JO JO SHUM GABIM
DASHNI ME INTERES
KISHE TI MË DO
PËR MUA VDES

Edhe ksaj pune i vjen fundi
se do ngopesh me mëkate
dikur që buzët ti i puthe
zine se nuk i pate

Ti me mua sot për nesër
ashtu paske mendu
tash e di pse mu afrove
në pasuri paske lakmu

REF:
JO JO SHUM GABIM
DASHNI ME INTERES
KISHE TI MË DO
PËR MUA VDES


Ky tekst u dërgua nga  Karaoke

Ylber Idrizi - Dashni Me Interes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni Me Interes".
3. Video është e këngës "Dashni Me Interes", por nuk këndohet nga Ylber Idrizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Idrizi:


Komente 0