Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Lerme O Zot Te Rroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lerme O Zot Te Rroj".
3. Video është e këngës "Lerme O Zot Te Rroj", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ylli Baka - Lerme O Zot Te Rroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 4 (Lerme O Zot Te Rroj)"

Këngë e albumit:

"15 Hite Te Muzikes Popullore"

Këngë e albumit:

"2010"

Komente

Asnjë Koment

02/06/2008

2008-06-02T10:29:46+01:00nga brigjet e dardanis
gjer ne malet e epirit
bukurit e vendit tim
flori e shkuar floriri
bukurit e vendit tim
flori e shkruar floririt
ref
vet i madh i bekoj
lemo lemo o zot te rroj
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj

kemi te lashte historin
butrintin apollonin
berat shkoder dhe shengjin
pashariman dhe ulqin
berat shkoder dhe shengjin
pashariman dhe ulqin

ref
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj

ne kemi kalat e vjetra
te skalitura ne gur
argjiro edhe te tjera
gjer te skenderbeu ne kruj
argjiro edhe te tjera
gjer te skenderbeu ne kruj

ref
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj

breg detin e bukurit
jon dhe adriatik
ku dhe vala nis kendon
sa i bukur vendi jon
ku dhe vala nis kendon
sa i bukur vendi jon

ref
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj
vet i madhi e bekoj
lemo lemo zot te rroj
lemoo lemoo
zot te rrojjj


Ky tekst u dërgua nga Duresa
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë