Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - I Ziu Kur Isha Djale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  18

i ziu kur isha djale e mbaja festene menjane, e mbaja festene menjane. timen e kisha dynjane.Dynja qenja me genjeu djalerine ma rrembeu ma rrembeu djalerine lulet e bardha me mbine
i ziu kur isha djale e mbaja festene menjane timen e kisha dynjane[2x]

ref [2x]
pleqeri,pleqeri ,pleqeri vjen me kusure kur s'te de.. kur s'te de.. kur s'te desha ti me zure
dynja qenja me genjeu ,djalerine me rrembeu,ma rrembeu djalerine lulet e bardha me mbine
u plaka kenga me mbet djalerine kush ma shet kush ma shet djalerine do t'i jap gjithe pasurine


Ky tekst u dërgua nga KejdaYlli Baka
Publikimi: 25/03/2015


Ylli Baka - I Ziu Kur Isha Djale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Ziu Kur Isha Djale".
3. Video është e këngës "I Ziu Kur Isha Djale", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 1