Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Ku Ka Rrjedhur Do Pikoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Vitet shkojne si uje kroi
historia faqen shkroi
Ku ka rrjedhur do pikoje
do vej soj me soj

ref.
kush te doje,kush te doje
kush te doje le ta besoj
ku ka rrjedhur do pikoj
do veje soj me soj
historia ka lene mbresa
ne femije niper e mbesa
kenga jone mbetet kujtesa
se tek soj eshte lidhur besa

ref.
kush te doje le ta besoje
ku ka rrjedhur do pikoje
do veje soj me soj
zot qe bere qiellin,
rete,lume,oqean e det
rrojme te gjithe ne nje planet
guri i rende ne vend te vete

ref.
kush te doje kush te doje
kush te doje le ta besoje
ku ka rrjedhur do pikoje
do veje soj me soj


Ky tekst u dërgua nga KejdaYlli Baka
Publikimi: 23/10/2012


Ylli Baka - Ku Ka Rrjedhur Do Pikoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ka Rrjedhur Do Pikoje".
3. Video është e këngës "Ku Ka Rrjedhur Do Pikoje", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 1