Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Ja Sheshi Ja Mejdani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

u ulen burrat ne gjunj
merrja ti e ta pres une
kembekryq permbi selishte
marrim kengen toskerisht)2x

refreni

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)

ja merr njeri ia pret tjetri
nga i riu te i vjetri
(hajde te na rroj sebepi
ka lezet dhe muhabeti)2x

refreni

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)

kapedan ma merr nje valle
le te tunden keto male
(te tille burra do vatani
fjalepak si kapedani)2x

refreni

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)

dy fjal thoshte kapedani
ja sheshi ja mejdani(2x)


Ky tekst u dërgua nga Ergi   MrEdisonYlli Baka
Publikimi: 03/08/2013


Ylli Baka - Ja Sheshi Ja Mejdani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Sheshi Ja Mejdani".
3. Video është e këngës "Ja Sheshi Ja Mejdani", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0