Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylli Baka - Frashellinjte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Frashellinjte".
3. Video është e këngës "Frashellinjte", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Frashellinjte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Frasheri qe linde trima
drite e flake si vetetima
(x2)

O avdul ngreu nga vari
Fol nje fjale Shipetari(x2)

Une do flas si dikur moti
Qe nga koha e Kastriotit
(x2)

Per ju flet dhe historia
Pasuria eshte Shqiperia (x2)

O Naim o pene e arte
Shkruaj mbi te bardhen karte
(x2)
Historine ti e ngrite
O bilbil I gjuhes Shqipe (x2)

Samiu filozofi I madh
Mendja jote drit e shpat
(x2)

Ajo mendje rron per jete
Cka qeneqene, ceshte e cdo te jete

O mendimin e madh sa deti
Nga Prizreni tek Permeti
(x2)

Tre shkembijnt e dangellis
O lavdi e Shqiperis (x2)


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë