Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Ku Ka Dashuri Ka Paqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ka Dashuri Ka Paqe".
3. Video është e këngës "Ku Ka Dashuri Ka Paqe", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Ku Ka Dashuri Ka Paqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Rruget E Fatit"

Komente

Asnjë Koment

01/09/2012

2012-09-01T21:20:42+00:00Shkon një natë me errësirë,nesër vjen një ditë e mirë
Dita ditës jeta shkon, po e mira mbretëron (2 herë)

Refreni(2 herë)
Jeta dritën prapë do marri,s'e mbas dimrit vjen behari
Lulet që çel dashuria,si për mua dhe per tyja

Po të kem fuqinë e Zotit,nuk do rrjedhë pika e lotit
Do ndriçoja sy e faqe,ku ka dashuri ka paqe (2 herë)

Refreni, (2 herë)

Po në fund e mira mbetet,rrofsh sa malet edhe detet
Si dy motra rrinë të dyja, e mira dhe dashuria (2 herë)

Refreni, (3 herë)


Ky tekst u dërgua nga  iviboy2001
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë