Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Te Erdha Papritur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Të erdha papritur
Të gjeta mbështetur
Sa më qënke rritur moj,
Sa më qënke tretur.x2

Pse më rri mënjanë,
Me gojë të qepur,
Sa më qënke ligur moj,
Sa më qënke tretur. x2

Ç'u bë syri i bukur,
Dhe e shkreta vetull,
Sa më qënke ligur moj,
Sa më qënke tretur. x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiYlli Baka
Publikimi: 03/08/2013


Ylli Baka - Te Erdha Papritur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Erdha Papritur".
3. Video është e këngës "Te Erdha Papritur", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente 0