Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - As Ne Qiell As Ne Toke

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Ne Qiell As Ne Toke".
3. Video është e këngës "As Ne Qiell As Ne Toke", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - As Ne Qiell As Ne Toke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Kenga Mjalt I Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

09/07/2015

2015-07-09T16:59:02+00:00A moj zemer sa po vuaj
U treta ne dhe te huaj
Ketu larg ne fund te botes
Ku i lashe miqte edhe shoket

Ref.: Qani malet, qani detet
Per keto halle, per keto derte
Qani malet, qani gur't
O per ata qe skthehen kurre

Nuk di mallin si ta shuaj
Me thuaj zemer, me thauj
As ne qiell as ne toke
Bej te qaj e nuk qaj dot

Ref.: Qani malet, qani detet
Per keto halle, per keto derte
Qani malet, qani gur't
O per ata qe skthehen kurre

Mbeta vetem si jetim
Si zogjte ne shtegetim
Ku ta gjej une fatin tim
Joo nuk ka si vendi im

Bridge: Qani malet, qani detet
Per keto halle, per keto derte
Qani malet, qani gur't
O per ata qe skthehen kurre


Ky tekst u dërgua nga  Amadeo
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet