Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Baka - Do Marr Sharren Te Sharroj Selvine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do marr sharren
te sharroj Selvine
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
(x2)

Te sharroj Selvine
Dy do bej sehire
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
(x2)

Te te bej sehire
Kur mbledh trendafile
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
(x2)

Ta kemi kujtim
O per dashurine
Thelleze moj
gushebadhe moj
Pse s'me flet me goj
x2


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha


Publikimi: 07/11/2017Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:


Komente mbi këtë këngëYlli Baka - Do Marr Sharren Te Sharroj Selvine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Marr Sharren Te Sharroj Selvine".
3. Video është e këngës "Do Marr Sharren Te Sharroj Selvine", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.