Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Uji I Ftohte Edhe Viroi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uji I Ftohte Edhe Viroi".
3. Video është e këngës "Uji I Ftohte Edhe Viroi", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Uji I Ftohte Edhe Viroi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

20/10/2018

2018-10-20T15:00:06+00:00Cu ngrita qe ne sabah Pash nja 2 te bukura Nje e vogel nje e madhe Ecnin sikur hidhnin valle ( 2 × )
Na pret Tepelena prap Kush duron gjith kete vap Uji I Ftohte me kete emer Na buron drejt e ne zemer ( 2x )
Eja bandille me mua Te shkojm gjer ne Virua Te mema e ujit ne krye Thurnim endrra dashuri ( 2 × )
Tepelene e Ergjeri Dy vende per dashuri Uji I Ftohte edhe Viroi Behare ne shpirt mi zgjoi ( 2x )


Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë