A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj - Artizane


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/12/2012

2012-12-26T17:32:56

See Also

Zeqe Kuqi

See Also

Alberie HadergjonajIt's a long time that we try finding the lyrics to "Artizane" sung by Yllka Kuqi, Zeq Kuqi & Alberie Hadergjonaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Neki Emra. We wish that's the lyrics you are looking for:

Pjesa 1
Artizane lumës je
Shoqen tande nuk e gjen

Artizane lumës je
Shoqen tande nuk e gjen

E cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

Pjesa 2
Natë e Ditë
Veq punon
Qylyma t'bukur prodhon

O Natë e Ditë
Veq punon
Qylyma t'bukur prodhon

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymave

O cucë lumnjane
Eh T'lumshin duartee
Artizane e qylymavemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019