TEKSTESHQIP

Ymeri, Xheza, Enveri & Riza
Thret Prizreni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thret Prizreni" kënduar nga Ymeri, Xheza, Enveri & Riza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.