Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  638
 • Vendlindja:
 • Durrës 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zaimina Vasjari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". Nofka: ZAI N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Komente

32 🔥S'ma Ndjen (2006)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Olta Boka

Erga Halilaj

Eltina Minarolli

Barbana

Rezarta Smaja

Kamela Islamaj

Jonida Maliqi

Rezarta Shkurta

Elia Zaharia

Tags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet