Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaimina Vasjari - Sonte Me Prit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Me Prit".
3. Video është e këngës "Sonte Me Prit", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zaimina Vasjari - Sonte Me Prit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"S'ma Ndjen"

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2006

Komente

4 🔥

01/09/2006

2006-08-31T23:00:00+00:00Te kerkoj neper kujtime
pa ty sonte e vetme jam
mundohem te harroj
premtimet me lendojne
ne krahet e tua, se di ke po shtrengon
prape pa ty dhe ti pa mua
pse ste kam, cdo cast te dua
dhe pyes veten te mungoj
nuk mundem me une te duroj
edhe nje dite

(refreni)
Sonte me prit
te prita gjate une ty te dua
sonte me prit
kete nate me ty, tjeter nuk dua

E lendove zemren time
lamtumiren kur me dhe
mundohem te harroj
por pa ty nuk jetoj
puthjet e tua, se di kujt ja dhuron
prape pa ty dhe ti pa mua
pse ste kam, cdo cast te dua
dhe pyes veten te mungoj
nuk mundem me une te duroj
edhe nje dite

(refreni)
Sonte me prit
te prita gjate une ty te dua
sonte me prit
kete nate me ty, tjeter nuk dua

(2x)
Sonte me prit
te prita gjate une ty te dua
sonte me prit
kete nate me ty, tjeter nuk dua


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet