A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Zaimina Vasjari - Problem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2010"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Dikur më doje me të vertet
Dhe unë mendoja veç për ty
I ëmbël ishte çdo moment
Por vjen një dit, gjërat ndryshojn
Nuk jemi më dy

REF..
Ehi..ti e ke problem
Që me ty më nuk jam
ti e ke problem
çdo sjellje që kam
Sa her që ti vjen
më duhet të dal
dhe unë po të them
më rri vetem larg

Ehi..ti e ke problem, problem, problem
ti e ke problem, problem, problem
ti e ke problem..em yeah
dhe unë po të them
më rri vetem larg

Dikur më doje me të vertet
Dhe unë mendoja veç për ty
I ëmbël ishte çdo moment
Por vjen një dit, gjërat ndryshojn
Nuk jemi më dy

REF..2x
Ehi..ti e ke problem
Që me ty më nuk jam
ti e ke problem
çdo sjellje që kam
Sa her që ti vjen
më duhet të dal
dhe unë po të them
më rri vetem larg

Ehi..ti e ke problem, problem, problem
ti e ke problem, problem, problem
ti e ke problem..em yeah
dhe unë po të them
më rri vetem larg


Ky tekst u dërgua nga Saranda-ge   EgzonKalo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019