Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - O Llokum! Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Pse bertet
kur e din qe s’ka efekt
e nuk te degjoj hiq.
Pse me shan
Kur t’tregoj qe kot je mundu
prape dukesh si iriq.

O llokum!
Ec kah une, e mos fol shume.
O llokum!
Perqafom se m’bere shkrum.

Pse je idhnu, kur une te kam tregu
qe mbreme kam dalur vet.
s’kam guxu me shoqe me te ftu,
mbreme ishe besharet.

Pse s’me flet
Kur fishlloj pas djemve tjere,
Ata nuk jane si ti. Ti je nje.
T’kam llokum vetem ty te du,
s’dua une ty te humb.
Zanfina
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Getoar Selimi
Orkestrimi: Andin Randobrava


Zanfina - O Llokum!
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Llokum!".
3. Video është e këngës "O Llokum!", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 1