Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Gabim I Madh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Sillem sikur e qmendur,
asnje minute s’kam flejtur.
Tash, e degjoj nje kenge te vjeter.
Nuk di pse po kendon, asgje s’me intereson.
E dua, tash e dua nje jete tjeter.

S’dua t’tingelloj
nje pesimiste.
Por shpesh me duket,
Jam realiste.
Dhe pranoj, eshte fund fatal.
Ti ishe nje gabim i madh.

Degjoj njerezit nga larg.
Si duket paskan fat.
M’pengojne zerat e tyre te lumtur.
Lehtas e prek pianon,
“De-mol”, sa dhimbshem jehon.
Ky, ky me eshte zeri i duhur.


Zanfina - Gabim I Madh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim I Madh".
3. Video është e këngës "Gabim I Madh", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0