Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Laje Laje Kryt Si Rosa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/02/2013

2013-02-07T18:43:07+00:00

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Laje Laje Kryt Si Rosa" kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqiponja Muhaxheri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Laje laje kryt si rosa x2

Sa me naze kercen goca x2 --- x2

Laje laje kryt si pata x2

Sa me naze kercen plaka --- x2

...

Laje laje kryt si pellumbi x2

O sa bukur kercen çuni
Sa bukur kercen çuni ---x2Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet