Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Metelikun Ta Kam Fal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/02/2013

2013-02-07T19:28:55

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Metelikun Ta Kam Fal" kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Popullore. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

metelikun ta kam fale bej aman amanti ala se ke arxhu a aaaaaaamane .
Blej kalem e mere qep e gjylfet tue ja me i shkrue sa e bukur jee.Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet