Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Rralle Kam Pa Kso Bukurie  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/02/2013

2013-02-07T19:33:19

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rralle Kam Pa Kso Bukurie" kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni & Kastriot Tusha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I: Rrallë ka pa kso bukurije
Por si hana tuj ndriçu’. :I

I: Gërshetat seç t’paskan hije
Ç’ti pëlqeva sytë e shkru’! :I

I: Të deshta fort ditën e parë
Sa në zemër më ke hy. :I

I: Moj burbuqe në behar
Sa më merr malli për ty! :I

I: Të shikoj me mallëngjim-e
Rashë në zor prej dashnisë’. :I

I: Do t’i ru’j si për kujtim-e
Tiparet e bukurisë. :

I: Të vij dita kur të pash
Rash ne zor e rash ne hall.:I

I:Moj burbuqe në behar
Je e mirë je vajzë e rrallë.:Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet