Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Ti Moj Shega Guracake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti moj shega guracake
O kuj ja fale gushe e faqe
Ja kam fale arshikut jot
Per ato sy o per ato sy qe me qan me lot

Kom marre vesh se po vjen vera
M'ke dhene zemra si gjinkalle
Nuk mendoj me lule tjera
Te du fort o te du fort si syte ne balle

Ti m'ate ane e une n'kete ane
Per midis kalon nji perru
Jalla u shembshin gjithe perrojte?
O qysh s'na lane o qysh s'na lane me u bashku aman

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Ti Moj Shega Guracake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Moj Shega Guracake".
3. Video është e këngës "Ti Moj Shega Guracake", por nuk këndohet nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:


Komente 0