A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Të Hanen Kur Topi Krisi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/05/2015

2015-05-07T15:23:50

See Also

Xeni (Shkelzen Jetishi)


Oh Të Hanen Oh Kur Topi Krisi, Aman-e
Oh Ja Dha Kalase Anë Per Anë, Aman-e
Oh Me Dy Pashallart Mi Nisi Ani Mor Mbi Vezirt
Mbi Vezirve e Ali Pashane, Aman-e
Ali Pasha Jone Bon Si Cke Zakon-e
Ali Pash i Ngrate Lufton Dite e Nate
Bini Gege Bini Se Ju Trima Jeni
Bini Tosk e Gege Për Vatan Me Vdeke
Oh 24 Pashallare, Aman-e
Oh Dojn Me Hy Kalas O Për Mrena, Aman-e
Oh Ali Pasha Asht i Pare Ani More Ali Pash...
Ali Pasha Tepelena, Aman-e
Ali Pashë Terhalla, Po T'shkelqente Palla
Ali Pasha Oj i Mjere U Bo Muhasere
Bini Gege Bini Se Ju Trima Jeni
Bini Tosk e Gege Për Vatan Me Vdeke
Oh Duron Top, Duron Havan-e, Aman-e
Oh Moj Kalaja Me Bedema, Aman-e
Oh Luft Po Bon Me Padishah Ani More Ali Pash...
Ali Pasha Tepelena, Aman-e
Ali Pasha Jone Bon Si Cke Zakon-e
Ali Pasha i Ngrate Luftoj Dite e Nate
Bin Gege Bini Se Ju Trima Jeni
Bini Toske e Gege Për Vatan Me Vdeke


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019