Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

ZeeroMan - Ti Spom Kupton  (Feat. Strongi, Natra, Faris, Manyak & Nakli)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/06/2008

2008-06-05T10:06:08+00:00

Featuring

Natra

Featuring

StrongiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Spom Kupton" kënduar nga ZeeroMan.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga ZeeroMan i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet