A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  79
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Zhurma Show is a popular music festival. Festivali tashmë tradicional i ndarjës së çmimeve "Zhurma Show Awards" organizohet nga Televizioni “Zico TV”. Ndahen çmimet për kategori të ndryshme si: “Best New Artist”, ”Best Rock”, ”Best POP”, ”Best Dance” e shumë e shumë nominime tjera. "Zhurma Show Awards" eshte gjithmone një natë Glamuroze ku në tapetin e kuq para teatrit kombëtar parakalojnë shumë yje te estrades shqiptare. Zakonisht zhvillohet ne TEATRIN KOMBËTAR - PRISHTINË me përkra...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Prizreni Music Fest

Polifest

Akordet E Kosoves

Flaka E Janarit

Çelësi Muzikor

Kosova Fest

Shkodra Fest

Kenga Ime


Tags: Zhurma Show, Zhurmashow, Awards, Zikotv, Ziko Tv

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019