Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Adelina Berisha - Ti Je Ai  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  74

Komente

2 🔥

17/02/2012

2012-02-17T08:45:48+00:00

Teksti:

Uki Latifi

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"What's Your Name?"


Te dua edhe kur genjen
çdo fjal qe me mua e flet
un besoj se te dua
çdo fjal qe thua
me lendon dhe me shum
kur the nuk do vazhdoj
do filloj e mendoj
si mundem pa ty un

REF...2x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem

Ne çka qe duhet do kaloj
te kaluaren e harroj
per ty do ti beja
ate qe thoja
qe nuk do ti bej un kurr ne jet
nuk lodhem ne pritje
shum mire e di se
vetem ty te dua vertet

REF...4x
Se vetem ti je Ai..Ai..Ai
edhe kur ke faji
te gjitha i fal une
veç me ty te jem...me ty te jem


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë Këngë Nga Adelina Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet