Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Ismaili & Sabri Fejzullahu - Vete Me The Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

[Adelina:]
VeT Me The Te Dua
E Tash M'ke Harruar
E Tash M'ke Harruar
VeT Me The Te Dua
E Tash M'ke Harruar
E Tash M'ke Harruar

[Sabriu:]
Mua Me Harrove
Tjetrin Dashurove
Tjetrin Dashurove
Mua Me Harrove
Tjetrin Dashurove
Tjetrin Dashurove

[Adelina:]
Kur Te Piqet Qershia
Kujtoj Lotë E Mia
Kujtoj Lotë E Mia
Ta La Amanet E
Mos Me Harro Krejt E
Mos Me Harro Krejt E


Adelina Ismaili & Sabri Fejzullahu - Vete Me The Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vete Me The Te Dua".
3. Video është e këngës "Vete Me The Te Dua", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili & Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:


Komente 0