Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adnan Daci & Teuta Selimi - Zemer Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Adnani 2X:
Njëmi komplimente energji harxhova
dëshirat e zemres vetit ja ofrova.

Teuta 2X:
Dashuria more djal botën rrotullon
e fjalët që vin nga zemra
kurrë si refuzon.

Adnani & Tetua 2x:
Zemer zemer qka met than
kurgja keq skemi me lan
unë të dua ti më don
ska dashnija ma ku shkon.

Adnani 2X:
Kisha kërku falje nëse të bejë dam
se qe kur te njoha me i njejti sjom.

Teuta:
Çdo herë dashuria e gjenë një rrugdalje
për mi bashku zemrat nuk kërkohet falje.
Çdo herë dashuria e gjenë një rrugdalje
për mi bashku zemrat tona nuk kërkohet
falje.

Adnani & Tetua 2x:
Zemer zemer qka met than
kurgja keq skemi me lan
unë të dua ti më don
ska dashnija ma ku shkon.


Ky tekst u dërgua nga Erlinda

Adnan Daci & Teuta Selimi - Zemer Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer", por nuk këndohet nga Adnan Daci & Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adnan Daci:


Komente 0