Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alar Band & Gledian Llatja - S'ka Si Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Ti".
3. Video është e këngës "S'ka Si Ti", por nuk këndohet nga Alar Band & Gledian Llatja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alar Band & Gledian Llatja - S'ka Si Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Muzika:

Gent Myftaraj

Teksti:

Pandi Laço

Komente

Asnjë Koment

06/06/2019

2019-06-06T21:26:25+00:00S'ka si ti!
Zemren fal me bujari
Ti ke mbledh gjithe embelsin'
Elbasan i bukur ti!

Te porte e Kalase
Kendojne
Pertej Namazgjase
Kendojne
Rreth e rreth selvite
Gjelbrojne
Kjo parajse e vertete
Trendafilat
Lulzojne!

S'ka si ti!
Zemren fal me bujari
Ti ke mbledh gjithe embelsin'
Elbasan i bukur ti!

Ska si ti
Ku bilbilat kane zili
Nje Myzyr e nje Bodin
Me kendu si ata
Dashnin!
Jemi te gjithe bashke
Nje te ardhme endrrojme
Nga Krasta ne Shpat
Ku dielli rrugton
Ku shpresen e lindur
Ne qytetin tone
Jemi te gjithe bashke
Me shume te besojme

Jemi bijt e tu
Do t'mbajme

Elbasani jone
Nga zemra
Ste ndajme!

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alar Band:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet