Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Zjarr Ne Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23

Ja ku jemi para njeri-tjetrit sonte un dhe ti
Dhe te lumtur dhe te ndrojtur njekohshisht si dy femij
Mua me takon te bej hapin e par
Por ti ke nje qendrim teper krenar
Dridhen duart si telat mbi kitar

Them se kjo esht dashuri
Thuam a me do ti
Sa te dua un ty
Pse nuk e pranon ti
Te lexohet ne sy
Thuam a e ndjen dhe ti kte zjarr ne shpirt qe digjet dalngadal
A me do ti sa te dua un ty?
Sa te dua un ty, jej je
Sa te dua un ty
Nuk te do ty njeri, jej je
Nuk te do ty njeri
Thuam a e ndjen dhe ti kte zjarr ne shpirt qe digjet dalngadal
A me do ti, do ti, do ti sa te dua un ty?
A me do ti, do ti, do ti sa te dua un ty?

Un e di qe ta kan thyer zemren me shum se nje her
Dhe ti e ke te veshtir ta hapesh veten me te tjer
Jo nuk do te bej premtime si ne altar
Por yjet edhe hena jan deshmitar
Nuk jam ndjer keshtu asnjeher me par

Them se kjo esht dashuri
Thuam a me do ti
Sa te dua un ty
Pse nuk e pranon ti
Te lexohet ne sy
Thuam a e ndjen dhe ti kte zjarr ne shpirt qe digjet dalngadal
A me do ti sa te dua un ty?
Sa te dua un ty, jej je
Sa te dua un ty
Nuk te do ty njeri, jej je
Nuk te do ty njeri
Thuam a ndjen dhe ti kte zjarr ne shpirt qe digjet dalngadal
A me do ti, do ti, do ti sa te dua un ty?
A me do ti, do ti, do ti sa te dua un ty?


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Alban Skënderaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/05/2021
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)


Alban Skënderaj - Zjarr Ne Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarr Ne Shpirt".
3. Video është e këngës "Zjarr Ne Shpirt", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0