Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Mesuli - N'testament  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Suzana Fazliu

Muzika & Orkestrimi:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

28/04/2017

2017-04-28T16:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'testament" kënduar nga Albana Mesuli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albana Mesuli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albana Mesuli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet