Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alberie Hadergjonaj - Fajtor Nga Pafajsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Kam pyetur zogun qe sjell pranveren i fola henes qiellit me yje rrija merzitur dhe shikoj deren kam pyetur eren qe fryn nder pyje por nuk me than perse ne mbremje nuk vjen ti babi me ma puth ballin kur vjen mengjesi at eren tende skam ku ta gjej me dogji malli me dogji malli

Ti fryt i embel i ndjenjes sime ti bij e mamit mos rri pa gjum ti sot ke mbetur pa ledhatime gjoksi kosoves nje plag me shume,Kjo bot e eger spaska te lodhur pak miresi ku ta kerkosh ka mbetur zemra si prush i ftohur ka mbetur kulla pa babin
bosH

Ref.
Nenat kosovare kush i ka trishtuar bresher permbi sofer ran dy pika lot,,kur do tkthehen burrat kur do tkthehen trimat era fryn memece asnje fjal nuk thot asnje fjal nuk thot

Ne terr te nates mbi perpelitesh ti plag e shpirtit sa do pikosh ti enderr e vrar qe pret te rritesh dhe puth jastakun e mbetur bosh kujt ti ankohem moj nat memece e kujt ti them qe miresia te ik nga terri e tvin mengjese se jan fajtor nga pafajsia

Ref.
Nenat kosovare kush i ka trishtuar bresher permbi sofer ran dy pika lot,,kur do tkthehen burrat kur do tkthehen trimat era fryn memece asnje fjal nuk thot asnje fjal nuk thot


Ky tekst u dërgua nga Mirela

Alberie Hadergjonaj - Fajtor Nga Pafajsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtor Nga Pafajsia".
3. Video është e këngës "Fajtor Nga Pafajsia", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:


Komente 0