Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Hajmali (Feat. Muharrem Ahmeti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Hajmali" kënduar nga Albulena Ukaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Hajmali".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN
Albulena Ukaj
Featuring: Muharrem Ahmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/01/2023
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Video Produksioni: Urban Graphics
Produced By Monkey Music
Solo: Besnik Zikolli
M.U.A & Hair: Arber Bytyqi
Styling: Pajtim RaciAlbulena Ukaj - Hajmali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajmali".
3. Video është e këngës "Hajmali", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0