Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldo - Pa Ty Ja Vlen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  53

Nese po mendon te ikesh me degjo
mbetem pozitiv me fjalen Po
Nice me ty jetova disa kohe
Por tani nuk jam Ai qe do

Nice me ty jetova disa kohe
Mbeta pozitiv me fjalen Po
Pozitiv me fjalen Po

Ref
Nuk e dua une nje zemer
te jetoje pa oksigjen
nese del nga jeta ime
prap ia vlen..
Nuk e dua une nje zemer
te jetoje pa oksigjen
Edhe pse te qaj pafund
per Ty me vjeeeeeen.

Do te eci prapa teje te premtoj
Dhe pse jeta ime do ndryshoje
Mos kerko te falur te beso-oooj
Rruget e fatit smundem ti ndryshooooj...

Nice me ty kalova disa kohe
Mbeta pozitiv me fjalen Po
Pozitiv me fjalen Po

Ref
Nuk e dua une nje zemer
te jetoje pa oksigjen
nese del nga jeta ime
prap ia vlen..
Nuk e dua une nje zemer
te jetoje pa oksigjen
Edhe pse te qaj pafund
per Ty me vjeeeeeen.

Nuk e mbaj une dot nje engjell
Nuk e mbaj une dot nje zemer
Kundra eres,Dashuri pa emer (2X)

Ref
Nuk e dua une nje zemer
te jetoje pa oksigjen
nese del nga jeta ime
prap ia vlen..
Nuk e dua une nje zemer
te jetoje pa oksigjen
Edhe pse te qaj pafund
per Ty me vjeeeeeen.


Ky tekst u dërgua nga G.F


Renditja: Top 200
Publikimi: 25/10/2014
Festivali: Top Fest 11
Muzika: Pirro Çako
Orkestrimi: Gent MyftarajMë Shumë Këngë Nga Aldo Bardhi:


Komente mbi këtë këngëAldo - Pa Ty Ja Vlen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Ja Vlen".
3. Video është e këngës "Pa Ty Ja Vlen", por nuk këndohet nga Aldo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.