Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Tirona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Altin Tirona është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 27 Tetor 2017, Altin Tirona publikon videoklipin "Shpirti Binjak". Më datë 27 Dhjetor 2017, Altin Tirona & Fatjon Dalipi publikojnë videoklipin "Ballkanika". Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua nga Altin Tirona. Më datë 13 Shkurt 2018, Altin Tirona publikon videoklipin "Bomba", në bashkëpunim me Ilir Tironsi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho. Më datë 10 Maj 2018, Altin Tirona publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysen Trubareva

Fidan Hajrizi

Skender Buzoli

Shefqet Rogova

Egzoni Vogel

Ladi Toska

Miri Kamzes

Artur Qerimi

Soni I Vogel

Aldi Loci

Tags: Altin Tirona, Altin Kajmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet