Më mbaj mend (për 1 muaj)


Amarda - Dashuri Vrastare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Vrastare".
3. Video është e këngës "Dashuri Vrastare", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Amarda - Dashuri Vrastare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  33

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh"

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Supersonic"

Këngë e albumit:

"Buqete Kengesh '08"

Këngë e albumit:

"Thashethemi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00(2x)
keshtu po me vret
dashuria per ty esht nje loj
ti me fyen dhe un e pranoj
me nuk mund te duroj.

(2x)
nje tjetr sot e ke
lumturin ja fal asaj
para zotit me beso je me faaaat.

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare

(2x)
me mir me harro
kjo qe po te them esht e vertet
shans te dyt per ty nuk do te ket
me harro ti per jet

(2x)
ti nuk e kupton
ka nje zot qe na gjykon
me beso kjo zemer jo ste pranon

(2x)
ti vret pa meshir ndjenjat e mia
sot po mbaron kjo dashuria
vret dhe pendim nuk ndjen fare
ke dashuri vrastare


Ky tekst u dërgua nga Tiron
Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet