Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda Arkaxhiu - Jena Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mendja hiqet ne ket ver
dor per dore merre men
dhe kosova ne shqipnia
malli i zi maqedonia

po kercejme kodran te shpia
biame shqipes si mafia
ku ashtu si te malesia
na ka ardh na pagucia

Ref(2)
jena na na zjarrin e ndezi
na na e fjale ne çezin
na na e kjal dy meni
jena shqipe ne try bena

kuka mine ne shkopin
kostivare dardani
atroja toje te mia
bio nuka si shqiptaria

po kercejme kodran te shpia
biame shqipes si mafia
ku ashtu si te malesia
na ka ardh na pagucia

Ref(4)
jena na na zjarrin e ndezi
na na e fjale ne çezin
na na e kjal dy meni
JENA SHQIPE NE TRY BENA


Ky tekst u dërgua nga Jena NaAmarda Arkaxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/08/2021
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gramoz Kozeli & Amarda Arkaxhiu
Orkestrimi: Gramoz Kozeli & Klajv Kajno
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Gramoz Kozeli
Mix/Master: Marenglen Boja
Saks: Bled Seferi
Make Up: Sageri Make UpAmarda Arkaxhiu - Jena Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jena Na".
3. Video është e këngës "Jena Na", por nuk këndohet nga Amarda Arkaxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 0