Klajv Kajno
Klajv Kajno

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Lushnje Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Tetor 2003
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja

Biografia

BIOGRAFIA: Klajv Kajno është një autor këngësh i njohur. Klajv Kajno, është i lindur më datë 08 Tetor 2003 në qytetin e Lushnjes. Që i vogël ka marr pjesë në aktivitete të ndryshme kulturore duke kënduar e luajtur në instrumentin e baterisë. Ai thotë se ka patur gjithnjë mbështetjen dhe ndihmë të madhe nga prindërit e tij të cilët dhe ata janë pjesë të fushës së muzikës, babai Albert Kajno (instrumentist/baterist profesionist i Kinoteatrit “Vaçe Zela” Lushnje), mamaja Valbona Hekurani (instrumentist...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0