Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Princesha E Babit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne diten me te bukur
je sot ti ne altar
une doren ta shtrengoj
ty si dikur
Gjithmone te kam premtuar
asnjehere s'do jemi larg
se zemren une ta kam
e s'te humb kurre

Aaaaaaaaa Princesha ime!
aaaaaa...

E vjen nje dite duket cudi
princesha ime nuk eshte me femije
gjithmon do jem sa here me perqafon
e vogla babit pergjithmone

On this special day
I hold your hand
and give it away
to another man
This woman always be my little girl
just give me one more
final swirl.

Dhurata me e bukur
ti erdhe ne kete bote
m'i dhe jetes nje tjeter kuptim
ti mbaje n'krahet e mija
gezime edhe lot
e vogel ti do mbetesh shpirti im

Aaaaaaaaa Princesha ime!
aaaaaa...

E vjen nje dite duket cudi
princesha ime nuk eshte me femije
gjithmon do jem sa here me perqafon
e vogla babit pergjithmone

On this special day
I hold your hand
and give it away
to another man
This woman always be my little girl
just give me one more
final swirl.

Princesha e babit
m'u rrite dhe po martohesh sot
Babi te jep bekimin!
Jete te lumtur te keni gjithmone
Kujto!
Mos e ul koken per asgje ne bote
sepse ti je bija ime
sot e pergjithmone
Degjo mo dhender
nje cope shpirti po ta dorezoj sot
kujdesu per te, dhe mos e demto
kur te behesh prind si une
do ta kuptosh
cfare diamanti po te dhuroj sot.

E vjen nje dite duket cudi
princesha ime nuk eshte me femije
gjithmon do jem sa here me perqafon
e vogla babit pergjithmone

On this special day
I hold your hand
and give it away
to another man
This woman always be my little girl
just give me one more
final swirl.


Ky tekst u dërgua nga ColemiarAmarda Arkaxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/08/2022
Teksti: Pandi Laço & Amarda Arkaxhiu
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Gent Myftaraj
Teksti: Dustin Luby


Amarda - Princesha E Babit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princesha E Babit".
3. Video është e këngës "Princesha E Babit", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 0