Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi & Njomza Mezini - Shqiperine E Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Andi
Shqiperin e dua se jam shqipetar
Kosoven e dua se jam kosovar (4x)

Njomza
Gjithqka ti je per mu Shqiperia ime
Gjithqka ti je per mu Kosova ime
nuk te ndrroj jo nuk te ndrroj dot
oo atdheu me i bukur nbot

Jam kuq e zi je kuq e zi
kudo nbot jemi nje
per ket flamur gjaku me vlon
ne jemi autokton

Andi
Shqiperin e dua se jam shqipetar
Kosoven e dua se jam kosovar (4x)


Ky tekst u dërgua nga BBAndi Mezini & Njomza Mezini
Publikimi: 17/12/2019
Teksti: Kujtim Aliu
Orkestrimi: Artan Mezini (Arti Rec)
Video Produksioni: Time Pictures


Andi & Njomza Mezini - Shqiperine E Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiperine E Dua".
3. Video është e këngës "Shqiperine E Dua", por nuk këndohet nga Andi & Njomza Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Mezini:


Komente 0