Më mbaj mend (për 1 muaj)


Andos - Free Spirit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Free Spirit".
3. Video është e këngës "Free Spirit", por nuk këndohet nga Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andos - Free Spirit  (Feat. Xuxi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Xuxi

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00She's got me stuck into this world that i don't understand
While trying to fully control all that i have
Knowing how just complicated you are
Now i see myself, walking down the street all alone, walking down the street all alone

You're always so demanding
You never accept the fact of who you really are
Have you ever heard that too much is never enough?
Now i see myself, walking down the streets all alone, walking down the streets all alone

Chorus
Tell me tell me baby
Are you hungry for the old times that we had
You can call it whatever you want
All I know is what felt right, now it feels so wrong
Na na na na na

Verse III
You want something for nothing
You want all the attention focused on you
You bitch better start changing
Or you’ll see yourself walking down the streets all alone

Verse IV
Why always has to be your way
Always pretending you’re somebody else
Giving me those fake smiles as she said to me
“I’m just one Free Spirit Woman baby, and I just do whatever pleases me”
“Whatever satisfies me”

Chorus
Tell me tell me baby
Are you hungry for the old times that we had
You can call it whatever you want
All I know is what felt right, now it feels so wrong
Na na na na na

Solo

Bridge
You never tell me who you really are
I’m tired of guessing how fake you are
Your Open Mind is driving me crazy
All I hope is that I never find anymore like You, anymore like You

Chorus
Tell me tell me baby
Are you hungry for the old times that we had
You can call it whatever you want
All I know is what felt right, now it feels so wrong
Na na na na na


Më Shumë Këngë Nga Andos:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet