Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andy V

Nuk ka akoma asnjë votë

Andy V është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i grupit

Kurorat Fiks

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Scorpion

Lil Ami

Biggi

Bidaki

Double A

F-Boogie

Wllatki

Snupa

WhoBrave

B-Bami

Tags: Andy V, Andy-V, Andy_V


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet