Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anestezioni - Pa Inat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Inat".
3. Video është e këngës "Pa Inat", por nuk këndohet nga Anestezioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anestezioni - Pa Inat  (Feat. One T & Sava)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Ervin Gonxhi

Teksti:

Anestezioni

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

One T

Komente

Asnjë Koment

Featuring

One T

28/05/2018

2018-05-28T16:01:58+00:00[SAVA:]
Zemra donte e besonte
A a a
Se ja dilte te harronte
A a a
Jeta ime ku je sonte
A a a
Eja lotin ti ndaloje
A a a

[ONE T:]
Hey o syn
Me mu sun e shtyn
E krejt i kom dhon
Per me pa ti sa vyn
Hala t'ndjej hala t'shoh
E lot mos i mshef
Se krejt i kom pa
Krejt ça kom bo un
Krejt ça ke bo ti
Me m'fol patjeter nuk e ki
N'men a um man?
N'men a um ki?
E kurr mos meno
Qe prap une t'vi
Se t`pata 1 Lule po stkom..
Stkom Stkom..
Ti hala pom mungon
Amo sot un du krejt me ti thon
Ty sa tkom dasht
Smaj inat me ta thon
Ti sot a m'don hala ma thuj?
A m'don hala??A m'don hala??

[SAVA:]
Zemra donte e besonte
A a a
Se ja dilte te harronte
A a a
Jeta ime ku je sonte
A a a
Eja lotin ti ndaloje
A a a

[ANESTEZION:]
Hala e ndjej
Ato e ndjej
Nuk e di pse zemren ma thej
Hala n'vete mundona me mshef
Smaj inat me ta thon sa t'kom desht
Sot lot mos qit
Krejt ti kom thon
Krejt i ke dit
E nese prap ti ki me pas mall
Sot vjen ni engjull dashnin me ta marr
Se nuk deshte
N'Zemer ty me t'majt
N'Zemer ty me t'majt
N'Zemer ty me t'majt
E sot veten sun e man
Veten sun e man
veten sun e man...

[SAVA:]
Zemra donte e besonte
A a a
Se ja dilte te harronte
A a a
Jeta ime ku je sonte
A a a
Eja lotin ti ndaloje
A a a


Më Shumë Këngë Nga Anestezioni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet