Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anestezioni, One T & Zeko - Shokun Se Lo II Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Njerzit kan me harru qe ke ekzistu
Nese e lshon veten
Life from the Jail,haha
Bad boy for life

Futja fames, komisarit, gjykates
loti nanes per paqen
qe s'mujta 1 her mja ndrru jetes faqen
ti per fam i hupe krejt
i hupe krejt, e hupe rrethin
shqipet e verteta kan t'fala pi stresit
thirri krejt haverat
qe per mu po vesin
shqipet e verteta kan t'fala pi stresit
ekipa jem o Banda
Kontrabanda
plot akuza 100 trafikanta
per shqipet e verteta
hala s'jan gati gjykatat e nalta o Yeah

2x
O shqipe ca ke bo
Ca ke bo
kaher nuk jena ni
kaher nuk jena pa
kajher kan qit me fjal
e un lutna mos ti sho
per ty un bona lis
Kur thom Shokun nuk e Lo

REF. 2x:
Deri n'qiell deri n'tok me kta shok
mrena jasht neper bot me kta shok
kudo prap neper bot me kta shok
edhe sot jem hala me kta shok

Klyshat qe kan ardh
Jan kerrmat tu i marr
Diten kur e pan qe na lujna me zar
Imponim nuk e paten me neve mu kan
Deri at’her kur e pan
Qe na shokun nuk e lojm
Per fam per 1 kang
Jena beefin tu e teer
Osht n’pytje krejt
nuk bajna plane kur prejen e ndajna
Jena beefin tu e teer
Osht n’pytje krejt
nuk bajna plane kur prejen e ndajna
Jom hala me kta shokt e vertet
kom me shku deri dhe
E me ta hala mahnaa
Jom hala me kta shokt e vertet
kom me shku deri dhe
E me ta hala mahnaa
Hala manaa

REF. 2x:
Deri n'qiell deri n'tok me kta shok
mrena jasht neper bot me kta shok
kudo prap neper bot me kta shok
edhe sot jem hala me kta shok


Ky tekst u dërgua nga Free stresiVazhdim: Stresi - Shokun S'e Lo
Anestezioni, One T & Zeko
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/03/2019
Muzika: Enes Qosa
Teksti: Anestezioni, One T & Zeko
Video Produksioni: Enis Nishori Films
Mix & Master: Enes Qosa
Director Of Photography: Arlind Berisha
Camera Assistant: Drin Bajraktari
Light Team: Laurent Miftari, Rinor BytyqiAnestezioni, One T & Zeko - Shokun Se Lo II
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shokun Se Lo II".
3. Video është e këngës "Shokun Se Lo II", por nuk këndohet nga Anestezioni, One T & Zeko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

3
6
7
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anestezioni:


Komente 0