Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri & Labinot Tahiri - U Deshtëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

...
...
A ka nje fjale
qe mendjen mua te ma mbaje?
A ka nje fjale
qe te tregoje sa shume te dashuroj?
...
...
Anxhela Peristeri & Labinot Tahiri (Labi)
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2023
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Olti Curri
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Irkenc Hyka
Mua: Henri Gjata
Hair: Sezer HairstyleAnxhela Peristeri & Labinot Tahiri - U Deshtëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Deshtëm".
3. Video është e këngës "U Deshtëm", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri & Labinot Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:


Komente 0