Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ardiana Rama - Baby Boy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/08/2010

2010-08-04T13:01:10+00:00

Muzika:

Čekic

Teksti:

Blero

Video Produksioni:

Pixels Production

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Prekja Jote esht shum magjike,
xhera te xhudishme ndodhin
menyra si ti me trajton mendjen
ma hipnotizon..

sonte un du te shfrenohem
me ty asgje nuk krahasoj
me bere ti per vete mua sju them dot jo
puthjeve tua.

refreni: hey baby boy my baby boy se rezistoj dot prekjen tende..
hey baby, baby boy my baby boy shikimi yt me bon te qmendem

Prekja Jote esht shum magjike,
xhera te xhudishme ndodhin
menyra si ti me trajton mendjen
ma hipnotizon..

sonte un du te shfrenohem
me ty asgje nuk krahasoj
me bere ti per vete mua sju them dot jo
puthjeve tua.
refreni:


Ky tekst u dërgua nga laurent
Më Shumë Këngë Nga Ardiana Rama:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet